РПС Kiborg R-2 Multicam
Характеристики:
- Колір: Піксель
- Система кріплення: Фастекс, Молле
- Країна виробник: Україна
- Тип: Розвантажувальна система
- Універсальний розмір: Універсальний розмір
- Узори та принти: Піксель
- Вид виробу: РПС
- Категорії: Для військовослужбовців
- Матеріал: Cordura
- Матеріал пряжки: 100% поліамід, який відповідає технічним вимогам Міністерства Оборони
- Призначення: для розвантаження
Ременно-плечева система (РПС) Kiborg R-2 є функціональним та зручним елементом військової екіпіровки, створеним для ефективного розміщення спорядження. Наявність усіх необхідних речей під рукою є ключовим фактором у виконанні бойових та тактичних завдань в екстремальних умовах.
РПС Kiborg R-2 вирізняється надійністю і комфортом у використанні. Він регулюється за обхватом і висотою. При необхідності може бути доповнений різними підсумками.
В процесі виготовлення використовуються:
- Спеціальна тканина Cordura 500D з IRR покриттям, що не світиться в приладах нічного бачення, має високу міцність на розрив, не горить, водонепроникна і стійка до механічних пошкоджень.
- Фурнітура з 100% поліаміду, що відповідає технічним стандартам Міністерства Оборони України.
- Стропа преміум класу - Туреччина.
- Підкладка з 3D сітки.
По всій довжині пояса прокладені 2 смуги системи Молле. На лямках також є система Молле для можливості кріплення різних елементів, таких як радіостанція або турнікети. На спині розташована евакуаційна ручка. Додатково передбачена фіксація плечової частини на грудях за допомогою фастекса 25 мм.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Kiborg |
Країна виробник | Україна |
Стан | Новий |
Матеріал | Cordura |
Колір | Мультикам |
Розмір | Універсальний |
Візерунки і принти | Мультикам |
Забарвлення | Multicam |
Користувацькі характеристики | |
Тип | Розвантажувальна система |
Артикул | 3010 |
Універсальний розмір | Універсальний розмір |
Призначення | для розвантаження |
Система кріплення | Фастекс, Молле |
Категорії | Для військовослужбаних |
- Ціна: 1 490 ₴